Gegužės 5 dieną Menų ir dizaino mokymo centre vyko renginys „Renkuosi judėti“, skirtas Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Į aktyvią ir bendruomenišką šventę susibūrė Menų ir dizaino mokymo centro mokiniai bei svečiai iš Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos ir Kauno Simono Daukanto progimnazijos.
Renginio metu dalyviai varžėsi atlikdami netradicines, kūrybiškas ir daug gerų emocijų sukėlusias užduotis. Mokiniai demonstravo ne tik fizinį aktyvumą, bet ir komandinio darbo įgūdžius, išradingumą bei puikią nuotaiką. Draugiška atmosfera ir aktyvus įsitraukimas dar kartą parodė, kad judėjimas gali tapti smagia bendravimo ir bendrystės forma.
Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos Visuomenės sveikatos biuro ir Menų ir dizaino mokymo centro įsteigtais prizais. Renginys priminė, jog aktyvus gyvenimo būdas, pozityvios emocijos ir bendruomeniškumas yra svarbi sveikos gyvensenos dalis.
Dėkojame visiems dalyviams už energiją, entuziazmą ir puikią nuotaiką!
Renginį organizavo: J. Maceinienė, R. Ungurys, L. Bertė, A. Katinienė, R. Laurinavičiūtė ir D. Burneikienė.









